top of page
page-title-background.jpeg

HAKKIMIZDA

Recton, bünyesinde barındırdığı ileri teknoloji, gelişmiş ürün ve hizmetler ile işletmelere; bakım, enerji ve işletme maliyetlerini azaltabilecek yaratıcı çözümler sunar.

Amacımız, enerji ve su tasarrufunu destekleyen ürün ve hizmetler sunarak çevresel etkimizi azaltmak ve aynı zamanda müşterilerimize mali tasarruf sağlamaktır. Sürdürülebilirlik, enerji tasarrufu ve koruyucu bakım prensiplerini benimseyerek, işimizin her aşamasında çevreyi koruma ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakma sorumluluğunu taşıyoruz.


1998 yılından itibaren içinde olduğu sektörde, bilgi ve birikimlerini yenilikçi ürün ve gelişmiş mühendislik anlayışı ile birleştirerek birbirinden farklı endüstriyel alan ve müşterilere hizmet verebilmektedir.


Müşterilerimize alanında lider ürünlerin tedariği, pompa verimliliği analizi ve pompa optimizasyonu uzmanlığı sunmaktayız.


Recton, pompa performans testi ve gerçek zamanlı pompa izleme, kablosuz enerji – vibrasyon izleme sistemi ve anahtar teslimi mühendislik projeleri ile maliyet, enerji ve karbon emisyonlarının azaltılmasında kanıtlanmış pek çok referansa sahiptir.

Pompa Sistemleri, Vibrasyon, Sıcaklık, Enerji İzleme ve Pompa Performans İzleme Sistemleri, Proaktif ve Önleyici Bakım Ürünleri

ÜRÜNLER

Pompa ve Pompa İstasyon Testleri, Pompa Etüdü (Pump Audit), Energy Check, Verimlilik Kaplamaları (MPPC), Retrofit Pompa Yenileme, Retrofit Bakım

HİZMETLER

Bizi Daha Yakından Tanıyın
Endüstriyel Kaplama, Bakim ve Ürün Tedarigi

Hizmetlerimiz

Tesisinizde çalışmakta olan pompa, Çiller, Kule, Kazan vb (HVAC) sisteminizin...

Korozyon önleme ve pompa verimliliklerini arttırmak için kompozit polimer...

İşletmedeki tüm HVAC (Isıtma/ Soğutma) proseslerine yönelik detaylı ölçüm...

Pompaların performans ve elektri/mekanik durumları özel Pump Checkup...

Pompa istasyonunda parelel çalışan  her pompanın debi, basınç, sıcaklık ve enerji...

Performans Garantili Momentum Pompa Verimlilik Kaplamaları ile %3 ile %25 arasında verimlilik artışı

Devreye alma (start-up) hizmeti sırasında pompaların performans...

DN15-DN1000 boru çaplarında temiz su uygulamaları için Debi...

bottom of page